Co zrobić żeby Twój film został dofinansowany? Niezbędne informacje

Zgłoś film do dofinansowania

Młodzi twórcy filmowi z całą pewnością świetnie zdają sobie sprawę z tego, że produkcja i samo zrealizowanie projekcji filmowej nie jest prostym zadaniem. W dużej mierze największą barierę stanowią środki finansowe, które na tę realizację i tak będą potrzebne. Jednocześnie jeśli i Ty masz zamysł na projekcję i chcesz wcielić swój pomysł w życie, to zgłoś film do dofinansowania! Być może będzie to Twój największy sukces!

Na co można przeznaczyć dofinansowanie na realizację filmu?

Zgłoś film do dofinansowania i pozyskaj niezbędne środki na jego realizację! Zastanawiasz się, na co będziesz mógł je przeznaczyć? Otóż na zakup niezbędnego sprzętu, oprogramowania czy nawet na wynajęcie kostiumów! Środki te powinny zostać wykorzystane na wszystko to, co związane jest bezpośrednio z realizacją Twojego projektu! W ten sposób, Twoja praca nad własnym filmem będzie znacznie łatwiejsza!

Kto może aplikować o dofinansowanie na realizację filmu?

O dofinansowanie na realizację filmu może aplikować każdy, młody twórca filmowy, który ma kreatywny i oryginalny pomysł na własną produkcję filmową. Jeśli więc jesteś jednym z nich, nie czekaj! Zgłoś film do dofinansowania i pozyskaj środki na to, by móc go odpowiednio zrealizować. Być może to właśnie Twój film porwie tłumy?

Jakie są kryteria dofinansowania filmów?

Filmy zgłoszone do dofinansowania muszą być przede wszystkim oryginalne i kreatywne. Co więcej sam pomysł na ich realizację musi przekonać do siebie jury projektu. Zgłoś film do dofinansowania już dziś!